Kontakty

Platba odešla, ale materiály mi zatím nedorazily. Kde je problém?

Zprávy občas v e-mailové schránce zachycuje složka Spam/Nevyžádaná pošta. Zkus se tedy nejdřív podívat právě tam.

V případě platby on-line bankovním převodem závisí doručení materiálů na tom, kdy k nám platba dorazí. Může to být 10 minut po jejím provedení, ale někdy i 2 pracovní dny. Počkej tedy prosím alespoň 48 hodin. Své materiály v každém případě dostaneš, neměj obavy ;-)

Udělal/a jsem 2 a více objednávek, po přihlášení ale vidím materiály jen z té první. Co mám dělat?

Problém bude s největší pravděpodobností v zadání rozdílných e-mailových adres. Takové objednávky nedokážeme automaticky spárovat, ale to nevadí. Napiš nám a my vše během okamžiku vyřešíme.

Nemůžu se přihlásit a dostat se tak k zakoupeným videím.

Pro přístup k videím je nutné přihlásit se pomocí přihlašovacích údajů k platnému facebookovému účtu. Jiný způsob v tuto chvíli není možný. Pokud už máš objednávku zaplacenou a facebookový účet nemáš nebo nechceš své údaje k přihlášení použít, napiš nám.

Z obdržených odkazů mi nejdou materiály stáhnout. Co s tím?

Pokud materiály stahuješ delší dobu po tom, co ti e-mail přišel, mohou být odkazy ke stažení materiálů již neaktuální. Pokud se to stalo právě Tobě, napiš nám, a my ti obratem zašleme e-mail s odkazy, které již budou funkční.

V případě jakýchkoli dalších dotazů, nejasností nebo problémů jsme Ti plně k dispozici na uvedené e-mailové adrese. Odpovíme Ti tak rychle, jak jen to bude možné. Ne do 24 hodin. Do 24 hodin už bude problém vyřešen.

E-mail:  info@snadnamaturita.cz