Zákaznický servis
info@snadnamaturita.cz

SnadnaMaturita.cz

Co tady najdu? A proč už nehledat nic jiného?

Najdeš u nás unikátně zpracované rozbory děl k současné ústní maturitě z češtiny. Naše materiály Ti přijdou vhod, ať už své knihy přečteš a budeš chtít jen dobře zpracovaný souhrn, nebo češtinu moc neřešíš a potřebuješ se vše potřebné rychle naučit a odmaturovat!

 

Máme skoro každý rozbor díla k maturitě 2017, bez výjimky na jediné A4ce. Máj, R.U.R., Bylo nás pět, Babička, Bílá nemoc, Kytice, Smrt krásných srnců, Ostře sledované vlaky nebo Krysař - to je jenom část toho, co nabízíme z české literatury.

Zároveň u nás najdeš přes 100 největších děl světové literatury, ať už je to Lakomec, Revizor, Romeo a Julie, Na západní frontě klid, Farma zvířat, Malý princ nebo třeba Stařec a moře. Ať už si vybereš cokoli, školní maturita z češtiny bude s našimi materiály o poznání lehčí.

POZOR! Určitě Tě to už napadlo, nebo brzy napadne, takže na rovinu. Takhle zpracované knihy k maturitě opravdu nemusíš hledat nikde jinde, najdeš je totiž opravdu jenom tady. Jsme totiž jediní, kteří si s nimi dají opravdu hodně práce (každému materiálu věnujeme desítky hodin času). Nenabízíme ke každé knize pět různých materiálů, naší doménou je vždy jeden "vypinkaný" materiál, který na českém internetu nemá konkurenci.

Jak přesně materiál vypadá? Takhle.

Stáhni si hned teď ukázku, která dokonale vystihuje všechny naše rozbory děl k maturitě z češtiny. Pokud si jich vybereš víc, můžeš je očekávat v naprosto stejné podobě a kvalitě. Všechny rozbory děl k maturitě 2017 jsou plné informací, které se Ti budou hodit.

Chci takové materiály k maturitě! Jak je získat?

Jednoduše a rychle. Nejprve klikni na „Rychlý výběr materiálů“. Vyber si "svá" díla a dokonči bleskovou objednávku. Doslova během několika okamžiků budeš mít všechny materiály ve své e-mailové schránce. Tituly ze svého maturitního seznamu knih můžeš najít i pomocí našeho vyhledávání nebo dalších kritérií po levé straně.

Naše rozbory děl použily desetitisíce loňských a předloňských maturantů, možná Tě přesvědčí právě oni. Jejich spokojenost můžeš zkontrolovat zde. A chceš si ušetřit práci i s angličtinou nebo dějepisem? Nová ústní maturita 2017 se pomalu blíží, tak si pospěš!

Musím se teprve rozhodnout. Ještě nemám sestavený svůj seznam otázek k maturitě.

Zkus malou fintu. Vytvoř si svůj seznam knih k maturitě z češtiny tak, že porovnáš školní seznam otázek s naší nabídkou. 20 knížek si pak vybereš víc než snadno a nebudeš tak muset zpracovávat ani jednu z nich.

Nebo nás sleduj na Facebooku a teprve se rozhodni.

 

Najdeš u nás i rozbor díla ke knihám, jako je Spalovač mrtvol, Proměna, Báječná léta pod psa, O myších a lidech, Rozmarné léto, Maryša, Obraz Doriana Graye, Hamlet, Král Lávra, Pygmalion, Kulička, Švejk, a k více než stovce dalších.

V našich rozborech jsou obsaženy všechny důležité informace, jako je například literární druh a žánr, literární směr, jazyk a slovní zásoba, v případě poezie rytmus, verš a rým, děj, charakteristika postav, kompozice, čas a prostor, význam sdělení a hlavní myšlenky díla, život autora, literární kritika a v neposlední řadě krátké srovnání s jiným literárním dílem. Nově do našich materiálů zařazujeme i náhodně vybranou ukázku textu.